Narodil jsem se v Mostě a žiji v Mostě. Jméno Jaroslav mi dala maminka při narození. Druhé jméno jsem přijal 22. 04. 2000 při křtu. Biřmovací jméno mám Adam a jméno Emanuel je jméno řádové. Má to tak být.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Z jakých slov kutit

Přeji dobrý den. Bavme se o elektronice, akvaristice, co nového v kuchyni a jaké jsou novinky v náboženství. O to vše se zajímá autor těchto stránek.
Můj názor:

Kam se vydat na cesty s internetem? Pokud budeme jednou v budoucnu cestovat vesmírem, budeme potřebovat nějak trávit svůj volný čas. A zde se nabízí vzít si s sebou internet do kosmické lodi. Z čehož vyplívá, že internet by měl být součástí databáze programů kosmické lodi. Nabízí se možnost pracovat s obrázky. Někdo je nakreslí a potom bude třeba je dostat na oběžnou dráhu do kosmické lodi. A zde se nabízí pravidelná modlitba za autora obrázku. Jde o jaké si vzívání ducha té osoby. A tak nějak Bůh tvoří z neživého obrázku tvora živého. Jsou to však jen začátky. Ale v současné době je třeba nosných raket, které dopravují potřebné do vesmíru. Bylo by nutné ve vesmíru bydlet, a ne jen tam létat na dovolenou. Podle tohoto schématu bych řekl, že bydlení ve vesmíru by mohlo začít na měsíci. A až si zameteme před svým prahem, potom budeme pokračovat dále do hlubin vesmíru.
Je zde možnost...

Kontroly webových stránek. Můj názor je ten, že by kolemjedoucí bezpečnostní hlídka mohla zastavit kolemjedoucí vozidlo za účelem kontroly webových stránek. Se zájmem co prezentujete, či jaké barvy tam používáte. A na této bázi vytvořit cestu na měsíc a na mars. Je to jen myšlenka. Ale kdo ví třeba se někdo pro tento úmysl nadchne. Vždyť každý řidič přece ví, kam jede? Jednou nastane otázka: "jak se do toho vesmíru dostat?". Prosím Mysleme a přemýšlejme. Děkuji za pozornost. Čeho se chytit? Třeba obyčejných bonbónů Lentilky. Byly označovány jako barevný svět v hrsti. Pravidelné užívání těchto bonbónů je základním prvkem barevného postupu. Třeba v určitou naplánovanou hodinu. Či při určité situaci. Něco na ten způsob.
Zdravý naší lékárny (teorie)

Dítě když se narodí, má kompletní knihovnu jako dar od Pána Boha. Teprve potom se následně učí, od dat která jej obklopují. Učení vlastně vzniká chybou.