Narodil jsem se v Mostě a žiji v Mostě. Jméno Jaroslav mi dala maminka při narození. Druhé jméno jsem přijal 22. 04. 2000 při křtu. Biřmovací jméno mám Adam a jméno Emanuel je jméno řádové. Má to tak být.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Planeta Mars

Život v kosmu

Zdá se že život je věčný. Na otázku jestly je ve vesmíru život bych řekl odpověď: "Ano, v přírodě jsou psy i kočky". Na otázku je v přírodě život, bych řekl že člověk je schopen v kosmu žít. V čem spočívá život? Nejprve bych se zeptal: "Jak vypadá žena daného druhu?". Žena by měla být krásná a muž naprosto praktickým tvorem.
Vesmír a my
Začal bych těmito slovy. Je na planetě zemi život? Je v naší sluneční soustavě život? Je v naší galaxii život? Nad touto otázkou jsem se zamýšlel a tak vám sděluji svůj názor. Důležité je vědět jak na vesmír pohlížet a z jakého pohledu. Je dobré si uvědomit jak a na kolik máme svůj prostor kolem nás dimenzovat. Je to stejné jako oplocení zahrádky.
Cesta na planetu Mars

Ve chvíly kdy se planety Marsu dotkne lidská noha projekt "cesta na Mars" končí. Neboť byl splněn plán trasy. A začíná nám druhá etapa. Vytvořit prostředí k trvalému životu na této planetě. Teď pustím trochu fantazie. Bude třeba vytvořit zdroje elektrického proudu, skleníky pro trvalý život a bydlení na této planetě. Svatá těla by si podle mého názoru měla hravě poradit s radiací. Důležitá je pro život hlavně voda, která je ve vesmíru vzácná.
Můj pohled na vesmír

Podívejme se na vesmír způsobem pozemským. A to jest dívám-li se jako člověk vydím nebesa jako organismus a ne jako organizaci. Černé díry jsou opravdovými jedlíky a tvoří středy galaxie. Planety přitahují svou láskou meteority, které při pádu tráví atmosféra. Je tu voda, která teče jedním směrem. Dá se říci že to vše má logiku. A tak vznkl integrovaný obvod země.