Narodil jsem se v Mostě a žiji v Mostě. Jméno Jaroslav mi dala maminka při narození. Druhé jméno jsem přijal 22. 04. 2000 při křtu. Biřmovací jméno mám Adam a jméno Emanuel je jméno řádové. Má to tak být.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Já podnikatel

Jiří Petera FIPET

Je fajn mít strýce který podniká v úklidové technice. Jeho zálibou jsou motokáry. Před lety, to jsem jezdil ještě na kole jsme byly na výletě z Mostu v Litoměřicích. Jely jsme na kole a od té doby strýc Petera podniká. Já měl na kole rádio a poháněl jsem jej alternátorem. Jako záložní zdroj jsem měl tužkové akumulátory. Firma FIPET sídlí ve Velebudicích a nabízí široký sortiment zboží od A až do Z. Já chodím do kostela a modlím se i za strejdu Jirku Peteru. Jako občerstvení jsem dostal kávu.
Tříděný odpad
Rád bych připomněl, že je třeba třídit odpad. To z toho důvodu, poněvadž za nějakou dobu bychom měly v počítači nepořádek (mluvím o víře). Tomuto pořádku říkáme vyšší princip. Hezky papír do kontejneru s papírem, plasty do nádoby s plastem a sklo do příslušného kontejneru. Komunální odpad by měl být ekologicky zpracován. Člověk by si měl uvědomit, proč odpad třídit? Jednoduše proto, že i v počítači musí být pořádek. A tak jedno souvisí se vším. Z čehož vyplývá třiďte odpad!
Cestování vesmírem

Cestování vesmírem řekl bych že je nějakým způsobem možné. A to tím způsobem, jako je cestování mezi městy zde na planetě zemi. Podle mého názoru, měly bychom trénovat tělesnou výchovu. Neboť, cesta bude tak dlouhá jak dokonalý stroj člověk dokáže vyrobit (sci-fi).
Podnikání

Kam jsi si co dal, tam to máš. Někdo kolem sebe šíří slovo, někdo koná dobré skutky. Ale někdo podniká. Výsledek je vždy stejný. Chléb vezdejší dej nám dnes. Je pravdou, že slovo je zlé. Člověk hovoří a hovoří a tak podniká. Neboť slovo se mu vrátí i s úrokem. Co kdo zasel, to sklízí. Vše co nás baví, budeme mít v budoucnosti za práci. Či-li že co nechceš ty sám, nečiň jiným. Ale mluvte jen taková slova, o kterých víte že jsou vaše.