Narodil jsem se v Mostě a žiji v Mostě. Jméno Jaroslav mi dala maminka při narození. Druhé jméno jsem přijal 22. 04. 2000 při křtu. Biřmovací jméno mám Adam a jméno Emanuel je jméno řádové. Má to tak být.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Hábit

Hábit který jsem nechal vyrobit je z pravého saténu a slouží v současné době jako rezerva. Jeho cena je 2000 Kč. Je určen pro zájemce kteří žijí z modlitby. Říká se že tma je královna. Asi to tak má být. Tento oděv má černou barvu a je opravdu hezký. Má malou kapuci. Je trošku větší, to proto aby se pod něj v zimních měsících dalo nosit zimní oblečení. Tento hábit je pro všechny zájemce, kteří se již duchovně nevejdou do klasické velikosti velkých firem s oblečením. Více informací na tel. čísle 739 171 602 u Pana Beránka. Oděv je šitý na míru. To znamená že vám naše odbornice na textil vezme míry. Tato informace je nutná pro správnou velikost při šití nového hábitu. Tato paní (Hamplová) má malý obchod s textilem v Mostě a oděv se šije v Žatci. Paní jménem: Ivana Hamplová najdete na facebooku.