Narodil jsem se v Mostě a žiji v Mostě. Jméno Jaroslav mi dala maminka při narození. Druhé jméno jsem přijal 22. 04. 2000 při křtu. Biřmovací jméno mám Adam a jméno Emanuel je jméno řádové. Má to tak být.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Chléb vezdejší

Bratrské přímluvy:
  • Bože dej, ať každý člověk v české republice najde alespoň kousek chleba a trochu vody.
  • Bože dej, více praktikujících věřících.
  • Bože dej, ať je hezké počasí aby zemědělci sklidily hojnou úrodu.
  • Bože dej, více mládeže je ochotno se něco nového učit.
  • Bože dej, ducha sportu každému kdo se chce cítit lépe.
Svatozář - aneb ďáblovo osidlo

Svatozář je v podstatě znamení Kainovo. Je založeno na principu čím více se člověk brání, tím více trpí. Výše zmiňovaná svatozář se používá v přírodě k hledání potravy. Osobně jsem se setkal se svatozáří jako malý kluk. Potom jako žadatel křtu. Dnes jsem si vědom, že celý svět a vesmír má své zákonitosti. Bible má děj. Je to životopis Ježíše Krista. Asi jako když píšete životopis svůj pro potřeby úřadu. Světlo kolem hlavy je veliká milost a mělo by ji mít každé dítě protože je hlavní ochranou dítěte. Onen jedinec ví kam jde a na co se má připravit. Důležitá je hlavně modlitba. Jaká modlitba, taková víra. Důležitý je moment kdy začne Bůh působit. A to je důležité! Bůh působí skrze vysokoškoláky protože by nerad spůsobil újmu na zdraví dělníka. Ďáblovo osidlo je v podstatě zadržení informace a její následná interpretace. A tak vzniká rozhovor na libovolné téma. Víme že nesmíme lhát, neboť se to projeví na zdravý člověka. Rozhovor vzniká z plamenů ohně. Proto používáme aromalampy a svíčky. Cigarety jsou jen na to, neboť těžko si rozsvítíte svíčku někde na ulici. To je blbost. Takovým centrem komunismu je třeba ústřední topení. Je to napájeno centrálním plamenem z teplárny.